Seznam delegátů
Seznam nahlášených delegátů podle krajů.
Praha
ZO delegáti náhradníci



Praha - Klánovice Giuseppe Maiello Pavel Straka

Zorka Starčevičová
Praha - Řeporyje David Roznětinský Jan Liška
Praha - Trója Pavel Kubů Jan Nejdl
Praha 1 Tomáš Andrle Jan Šlechta

Milan Horáček

Štěpán Valenta
Praha 2 Michal Uhl Iva Marušková

Karel Jech Jana Strunecká

Kateřina Jechová
Praha 3 Helena Benýšková Lukáš Haupt

Ondřej Rut Zuzana Hlucháňová

Matěj Stropnický Ondřej Horký

Kamila Šeborová

Josef Šmída
Praha 4 Ondřej Černoš Jiří Bendl

Karel Helman Alžběta Rejchrtová

Petr Kačena

Iva Kotvová

Ivo Pohořelý
Praha 5 Petr Hnyk Lukáš Budín

Tomáš Jungwirth Tatiana Konrádová

Ondřej Velek Angelino da Silva
Praha 6 Libor Konvička Ondřej Hudec

Lucie Macků Adam Weiss

Antonín Nechvátal Petra Kolínská

David Palán

Václav Veselý

Peter Zborník
Praha 7 Milan Bendl David Borůvka

Jana Benešová Ondřej Krásný

David Binar Martin Němec

Blahoslav Čermák Ondřej Novák

Ondřej Mirovský Jiří Vlček

Jan Wünsch Longin Wdowiak
Praha 8 Jiří Kratochvíl Jaroslav Čihák

Eduard Havel Jan Zach

Petr Vilgus Petr Nečina
Praha 9 Dagmar Kolmanová
Praha 10 Ivana Cabrnochová Jiří Pössl

Adam Novák Roman Rogner

Marta Novotná Eva Rychlá
Praha 12 Terezie Kubíčková Krejbychová
Praha 13 František Nejedlý Marcela Plesníková

Jakub Vaverka
Praha 14 Jiří Borkovec Petr Hukal

Lubomír Kulíšek Ilona Picková
Praha 15 Marcel Pencák
Praha 17 Zuzana Lukešová Allan Gintel
Praha 21 Andrea Cerqueirová Monika Hartmanová

Středočeský

ZO delegáti náhradníci



Benešov Petr Brabec
Beroun Milan Sailer Blanka Chomátová
Čelákovice Milan Kautcký
Český Brod Michal Fokt Jiří Holzmann
Davle Michal Drábek Monika Nováková
Dobřichovice Oldřich Nepraš Pavla Polechová
Hostivice Tomáš Hron
Jílové u Prahy Oldřich Janeba Otakar Šmíd

Vítězslav Papež Tomáš Svoboda

Narcisa Podhradská Jaroslav Staněk
Kladno Václav Kadeřávek

Alexandr Průša
Kolín Jiří Mraček Radovan Holý

Tomáš Novák Klára Mašková

Jiřina Veselá Alfred Rieger


Vladimír Střihavka


Bohumil Veselý
Kutná Hora Leoš Knížák
Mělník Anna Spěváčková

František Ohem
Milovice Vladimír Vedral Roman Kočí

Martin Svašek Petr Ludvík
Mladá Boleslav Pavel Beran Milan Kašpárek

Jiří Čejka Lenka Kašpárková

Luděk Míča
Poděbrady Milan Dokoupil Petr Krajčí
Příbram Jaroslav Smutný Alena Šálová ml.


Ján Krištiak


Aleš Smutný
Psáry Jiří Janata Taťjana Janatová


Michal Odstrčil


Tomáš Odstrčil
Rožmitál pod Třemšínem Jiří Sadílek
Říčany Zdeněk Černovský Petr Dobrý


František Janda


Radomíra Kubelková


Jiří Pánek


Simona Stárková


Eva Suchá
Slaný Jana Zůnová Martin Komárek


Radka Symonová


Aleš Termer

Jihočeský

ZO delegáti náhradníci



Borovany Jiří Guth
České Budějovice Vojtěch Ostrowski

Ondřej Šanda
Český Krumlov Libor Lev
Hosín Horst Lampert
Písek Marek Anděl

Karol Lesný
Prachatice Karel Hrůza Vladimír Špatný
Tábor Tomáš Mráz

Libor Nolč

Michaela Petrová
Třeboň Martin Kolík

Plzeňský

ZO delegáti náhradníci



Bor Tomáš Keleš
Chrást Jiří Čečák st.

Miroslav Ryba
Kasejovice Jan Cina Hana Barčová


Vít Chocholoušek
Nepomuk Věra Trhlíková Daniel Mareška

Pavel Kroupa Stanislav Vaník


Libor Faust


Jana Barochová
Plzeň 2 Roman Pechan
Plzeň 3 Martin Marek Michaela Šimánová

Barbora Ottová

Kamil Hrdina
Tachov Pavel Žalud

Karlovarský
 
ZO delegáti náhradníci



Bečov nad Teplou Lenka Pejmlová Jiřina Pejmlová
Cheb Tomáš Kubát Zdeňka Vodičková

Jana Futterová Oldřich Petrlík


David Šetrle


Lubomír Džačovský
Františkovy Lázně Josef Berkovský Pavel Pánek
Karlovy Vary Štěpánka Bergerová

Daniel Kocum

Dominik Jandl
Nejdek Lubomír Vítek Marie Šoustalová
Sokolov Jiří Korbel Petr Hanzík

David Hrbáček Olga Bernatová


Lenka Lohwasser
Toužim - Nežichov Radan Večerka Radomil Kubát

Ústecký

 
ZO delegáti náhradníci



Bílina Michal Tétauer

Jiří Sixta
Horní Jiřetín Tomáš Buřt

Pavel Wagner
Chomutov Přemysl Rabas

Alena Zadáková

Miroslav Zeman
Krásná Lípa Antonín Slejška Petr Koubek


Miroslav Řebíček
Libochovice Jaroslav Beneš
Litoměřice Václav Červín

Jan Hrkal

Václav Rotter
Litvínov Josef Pova Oldřich Roud
Most Martin Bažant

Petr Končel

Dušan Bodnár
Postoloprty Tomáš Smetana Kateřina Klepišová
Roudnice nad Labem Michal Vodochodský
Teplice Adam Souček

Jiří Dušek

Rachid Khail
Ústí nad Labem - město Miroslav Florian

Karel Karika

Irena Moudrá Wunschová

Karel Nepraš
Ústí nad Labem - Neštěmice Jiří Škoda
Ústí nad Labem - Severní Terasa Dušan Oslej ml.

Dušan Oslej st.
Ústí nad Labem - Střekov Jan Dytrych
Vilémov u Kadaně Marie Ehmigová
Vrskmaň Jaroslava Trubačová

Liberecký
 
ZO delegáti náhradníci



Česká Lípa Monika Rejnartová

Jaroslav Rázek
Holenice David Pokorný Veronika Pokorná
Jablonec nad Nisou Eva Schaeferová

Roman Rákosník
Janův Důl Josef Jadrný
Liberec Jan Korytář
Nový Bor Milan Přívratský

Jitka Stowasserová
Peřimov Mojmír Zemánek
Rovensko - Liščí Kotce Karel Jelínek
Turnov Aleš Hoření
Žernov Lucie Škáchová

Královéhradecký

ZO delegáti náhradníci



Dobruška Naděžda Svobodová Vít Sedlák


Jiří Syrový


Dagmar Mladiničová


Monika Štayrová
Hořice Tomáš Štayr Markéta Havlíčková


Helena Kuželová


Max Politzer
Hradec Králové Pavel Machač Petr Holinka
Náchod Michal Kudrnáč Josef Matyáš

Daniel Denygr František Kricnar
Trutnov Jan Balcar Petr Sobotka

Jiří Kulich Petr Kuráň


Luboš Panny


Jaromír Kvasnička
Týniště nad Orlicí Jaroslav Čihák Bohuslav Flídr


Jan Doležal


Jaroslav Petruška
Vrchlabí Martin Půlpytel
Bára Vráblíková

Leoš Zvoníček Jan Valeš

Pardubický

ZO delegáti náhradníci



Česká Třebová Kristýna Horská Martin Saifrt
Chrudim Tibor Schwarz Pavel Peroutka

Ludvík Fritscher
Holice Radek Uhlíř Jiří Daněk
Litomyšl Jindřich Petr Robert Kilb

Radka Kabrhelová
Pardubice Leona Vařechová Danuše Staňková

Vladimír Kocourek
Pardubice 2 Miroslav Hovorka Kristýna Hypšová
Pardubice 3 Jan Linhart Tomáš Linhart
Pardubice 5 Nikola Hlaváčová Lucie Horváthová
Rokytno Martin Mach Andrea Kolesová


Jiří Malík
Svitavy Josef Ehrenberger
Trstěnice Eva Kodymová

Vysočina

ZO delegáti náhradníci



Havlíčkův Brod Tomáš Hermann
Jihlava Vít Prchal Josef Sklenář

Lucie Žáčková
Ledeč nad Sázavou Petr Fiala Petr Stránský

Miroslav Pecha Eva Stránská


Dagmar Důbravná


Martin Hess
Světlá nad Sázavou Šárka Nevoralová
Telč Jiří Pykal Mojžíš Stupka
Třebíč Martin Koutný Hana Houzarová
Žďár nad Sázavou Miroslav Straka

Jihomoravský

ZO delegáti náhradníci



Blansko Jaroslav Ungermann

Rudolf Volf
Boskovice Michal Staněk

Klára Krajčí
Brno - Bosonohy Anastásios Jiaxis
Brno - Bystrc Bohuslav Bernard
Brno - Jundrov Ivana Fajnorová
Brno - Královo Pole Helena Vařejková
Brno - Nový Lískovec Jana Drápalová

Matouš Vencálek
Brno - sever Aleš Kratochvíl
Brno - střed Tomáš Havlíček

Lucie Heidlerová

Jiří Bureš

Veronika Boxanová

Jaroslav Ostrčilík

David Bartůšek

Jasna Flamiková
Brno - Žabovřesky Martin Benáček
Hodonín Vítězslav Krabička

Jaroslav Hicl

Petr Kotlán
Ivančice Petr Husár
Kuřim Petr Žižka
Modřice Ivan Doleček
Ostopovice Adéla Bódiová
Slavkov u Brna Jaromír Herzán
Tišnov Zdeňka Dohnálková
Vyškov Petr Novotný
Znojmo Jaroslava Zahradníková

Lída Krejčová

Olomoucký

ZO delegáti náhradníci



Bludov Pavel Pagáč Věra Kovářová

Jana Holínková
Jeseník Tomáš Hradil
Lipník nad Bečvou Jiří Roubík
Olomouc Lenka Slámová Květoslava Krejčířová

Martin Tichý

Jaroslav Martínek

Edita Hrstková

Tereza Tichá
Přerov Martin Kolařík Tužín náhradník
Prostějov Ivo Lužný Karel Rozehnal
Samotíšky Martin Tichý
Šternberk Stanislav Pavlík Olga Svobodová

Pavel Svoboda
Šumperk Milan Mátl Jiří Urban

Zlínský

ZO delegáti náhradníci



Fryšták Tomáš Černý
Kroměříž Jakub Popovský Jan Talafant

Martina Koutňáková
Otrokovice Miroslav Popovský Jana Čagánková st.

Vilém Válek
Uherské Hradiště Radovan Kunc Helena Jelínková
Vsetín Kateřina Zukalová Michal Berg
Zlín Martin Hnátek

Moravskoslezský

ZO delegáti náhradníci



Český Těšín Lukáš Brzobohatý Lukáš Chlebík
(pozdě nahlášeno) Tomáš Výtisk Klára Brzobohatá


Barbora Tolaszová
Karviná Michal Chadim ostatní členové ZO

Darina Sikorová

Jaroslava Havlová
Moravská Ostrava - Přívoz Lenka Niklová Přemysl Vrchovský

Petr Komínek
Nový Jičín Vladimír Klečka Jan Macháč

Jiří Tvarůžek Bohumír Blabolil

Petr Orel Pavel Bártek
Ostrava - Jih Radana Parmová David Schnitta

Jakub Valihrach Jaroslav Hubáček
Ostrava - Michálkovice Kateřina Provazníková Tomáš Wrona


Zuzana Salvetová
Ostrava - Poruba Petr Dybowicz
Ostrava - Svinov Zdeněk Picek Pavel Mitura


Jindřich Víšek


Štěpán Tračík
Slezská Ostrava Miroslav Vyka
Vratimov Michal Červenka